Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý

Akce
  • Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý
  • Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý
  • Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý
  • Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý

Nákrčník Geoff Anderson WizWool Long Tube je velmi prodyšný, ideální pro veškeré outdoorové aktivity. Nejkvalitnější vlákna garantují dokonalé pohodlí při nošení.

Výrobce:
Geoff Anderson
Obj. číslo:
259 3030
Dostupnost:
na sklade > 5 ks
891,48 Kč 514,36 Kč 724,78 Kč 418,18 Kč
-+

Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý

Nákrčník Geoff Anderson WizWool Long Tube je velmi prodyšný, ideální pro veškeré outdoorové aktivity. Nejkvalitnější vlákna garantují dokonalé pohodlí při nošení.

Geoff Anderson Wiz Wool Long Tube nákrčník 60cm černý

Na rozdíl od syntetických materiálů naše směs merino/bambus pomáhá kontrolovat bakterie produkující zápach. Bambus roste rychle ve většině klimatických podmínek bez pesticidů a jen s velmi malým množstvím vody. Ekologický a udržitelný přírodní surový zdroj. Merino vlna je celosvětově oceňována pro měkkost, prodyšnost a výhody regulace teploty.

  • Luxusní hebkost podobná hedvábí a kašmíru.
  • Náš dlouhý rukáv má 60 cm a představuje alternativu k tradičnějšímu šátku nebo rukávu. Může být použit k ochraně krku v chladném počasí po celý rok. Dá se použít také jako kšiltovka nebo čelenka.
  • Tubus je nezbytnou součástí udržení tepla tím, že zachycuje vaše tělesné teplo, aby vytvořila jakousi „mikroklima“ kolem krku. Merino vlna a bambus jsou jednotlivě dobré materiály, ale v kombinaci tvoří luxusní hebkost podobná hedvábí a kašmíru.
  • Vlákna jsou hladší a kulatější bez ostrých výběžků, které by dráždily pokožku. Ti, kdo mají podráždění vlny, nemají tendenci na tuto směs látek reagovat. Je bez svědění, měkký a pohodlný.
  • Izolátor, který přirozeně reguluje mikroklima ve všech podmínkách, v chladu hřeje a ve vedre chladí. Vzduch zachycený uvnitř mezer vláken zadržuje a reguluje vytvořenou tepelnou energii nebo končí kolem krku.
  • Průřezy vláken ze směsi bambus/merino jsou pokryty mikro-mezerami, které zlepšují absorpci vlhkosti a ventilační vlastnosti. Pokud se potíte, vlhkost odvede od pokožky a zanechá vám skvělý komfort.
  • Merino vlna je navíc 100% přírodní, obnovitelná a biologicky odbouratelná.
  • Barva: černá/black
  • Jedna velikost pro všechny / One Size - fits all.

 

Technické specifikace:

  • biologicky odbouratelný
  • bambus + přírodní vlna
  • teplý
  • prodyšný
  • UV odolný
  • bez zápachu

 

Geoff Anderson
Chcete vždy nejvyšší kvalitu? Pak je volba jasná. 100% nepromokavé oblečení Geoff Anderson vyrábí rodinná, velmi energická dánská společnost. Její cíl je jediný. Být nejlepší na trhu, za skvělou cenu. První výrobky vyšly na trh již v roce 1998 a od té doby se staly lídrem ve světě produktů s trvale udržitelným rozvojem. Geoff Anderson je oblečení které nikdy nevyjde z módy a garantuje Vám na 100% nepromokavost, ochranu zdraví a přírody.

Dnes vám predstavujeme

Katalog Sportex 2025 - detailní přehled prutů s videem

Katalog Sportex 2025 - detailní přehled prutů s videem

Již teď můžete prozkoumat nabídku prutů Sportex 2025 v největším katalogu technických parametrů rybářských prutů s QR kódy - odkazy na videa. Katalog si můžete také zdarma stáhnout. Katalog je v češtině.
Budeme na veletrhu For Fishing 2025

Budeme na veletrhu For Fishing 2025

Srdečně vás zveme do stánku Sports v Hale 2 - C9 na rybářském veletrhu For Fishing 2025 v Praze. Od 20. do 23. 2. 2025 si můžete v našem stánku prohlédnout a vyzkoušet širokou nabídku prutů Sportex, šňůr a silonů Climax a špičkového outdoorového oblečení Geoff Anderson.
 
Recenze na kaprové pruty Sportex DNA CS-3 SPOD  13ft 6Lb

Recenze na kaprové pruty Sportex DNA CS-3 SPOD 13ft 6Lb

Pruty Sportex D.N.A se těší rybářské přízni již po mnoho let. Inovace a technologie jdou dopředu a právě tak se stalo též u kaprových prutů D.N.A. Světlo světa uzřela série CS-3. Osobně jsem už měl několik podobných prutů, ale vždy mi tam něco chybělo. A přesně to, co jsem tak dlouho hledal, konečně přišlo. Teď je ten ideální čas představit novou řadu - pruty D.N.A. CS-3.
Recenze kaprových prutů Sportex BEYOND CS-2 CARP 3ft 3,75Lb

Recenze kaprových prutů Sportex BEYOND CS-2 CARP 3ft 3,75Lb

Beyond - takto lze luxus a dokonalost pojmenovat jedním slovem. Měl jsem příležitost vyzkoušet tyto pruty před rokem s parametry 3,66 m, 3 lb a 3,90 m, 3,75 lb. Bylo to nahazování do vzdálenosti a s druhým zmíněným prutem jsem udělal rekord 190 metrů. Ale teď mám extrémní luxus. Nový Beyond CS-2 je opravdu umělecké dílo a speciál pro extrémní odhody.
 
Recenze kaprových prutů Sportex Graphenon Carp CS2 3m 3Lb

Recenze kaprových prutů Sportex Graphenon Carp CS2 3m 3Lb

Kdybych tvrdil, že jsem dosud neměl v rukou prut, který by mi dal neuvěřitelný nával euforie a maximální úžas z dokonalého zpracování a designu, právě se to stalo. Dovolte mi říci, že jsem držel prut Sportex Graphenon Carp a zcela jsem se do něj zamiloval.
Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 3,6m 3lbs

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 3,6m 3lbs

Pruty Competition se již dlouho těší velké oblibě mezi rybáři. Během testování jsem s nimi dělal všechno možné a nechápal jsem, co všechno tyto pruty dokážou. A jak jde čas a vývoj kupředu, nastal čas, aby pruty Competition dostaly svého následovníka, a tím je Competition CS-5.